Oferta Amadeus w systemach TravelTECH

Miło nam poinformować, że firma TravelTECH jest Partnerem Technologicznym  Amadeus IT Group, globalnego dostawcy usług przetwarzania danych i zaawansowanych rozwiązań dla światowej branży turystycznej. Certyfikatem zostały objęte czołowe produkty firmy:

Tripbooker – platforma rezerwacyjna typu all-in-one przygotowana z myślą o usprawnieniu sprzedaży agencyjnej i obsługi firm, pozwalająca na rezerwację i zakup usług, takich jak: bilety lotnicze, bilety kolejowe, miejsca hotelowe oraz rent-a-car.

IRS – produkt klasy IBE, współpracujący z systemami Galileo i Worldspan GDS, umożliwiający kompleksową sprzedaż biletów lotniczych linii regularnych i niskokosztowych, biletów kolejowych, miejsc hotelowych oraz wynajmu samochodu.

Amadeus przeznaczając, w ciągu ostatniej dekady, 2,5 mld euro na badania rynku travel i rozwój nowych produktów, stał się liderem skupiającym wokół siebie największych graczy z branży. Certyfikacja produktów TravelTECH oznacza, że zostały zrobione zgodnie z wytycznymi Amadeusa, a co za tym idzie spełniają najwyższe rynkowe standardy światowej branży turystycznej.