systemy irs zdjęcie przedstawia łatwość wyboru destynacji lotu IRS – online booking tool

Internet Reservation System

System przygotowany w celu umożliwienia integracji modułów rezerwacyjnych z własną stroną internetową biura podróży. Pozwala na rezerwację i zakup biletów lotniczych zarówno tradycyjnych jak i tanich przewoźników, rezerwacji hotelowych, biletów kolejowych oraz wynajmu aut.

Narzędzie kierowane do agencji podróży, które już działają w „internecie” lub takich, które dopiero chcą rozpocząć działalność online. Dzięki współpracy z wieloma dostawcami oferty lotniczej jak systemy GDS: Amadeus, Galileo, Worldspan, hotelowej: HotelsPro, TripNet, Merigo, Galileo oraz konsolidatorami oferty rent-a-car dostarczamy rozwiązanie typu All in One. Co ważne, System IRS może działać w oparciu o własne umowy agencji lub bazować na umowach zawartych przez TravelTECH.

Co więcej, platforma IRS w łatwy sposób może być zintegrowana ze stroną WWW agenta czy to poprzez dostosowanie kolorystyki i/lub układu jak i bardziej zaawansowane dostosowanie funkcjonalności. System IRS posiada także interfejs API.

Bilety lotnicze

więcej

Rezerwacje hotelowe

więcej

Bilety kolejowe

więcej

Wynajem aut

więcej

Modułowość platformy pozwala na sukcesywne wdrażanie poszczególnych elementów w miarę rozwoju portalu a szerokie spektrum funkcjonalności samej wyszukiwarki i modułu administracyjnego spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

System IRS jest cały czas rozbudowywany o nowe przydatne funkcjonalności. Wszystko w trosce o zadowolenie naszych Klientów. Lista obecnie istniejących dodatkowych funkcjonalności znajduje się poniżej.

Funkcje systemu

Moduł administracyjny

Centralny system zarządzania wspólny dla wszystkich modułów. Umożliwia m.in. zarządzanie rezerwacjami, opłatami, raportowanie oraz statystyki.

All in One

Wszystkie oferty w jednym miejscu – bilety lotnicze (także tanimi przewoźnikami), bilety kolejowe (po Polsce i Europie), rezerwacje hoteli, wynajem samochodów.

Własne opłaty serwisowe

Samodzielnie ustalaj wysokość doliczanych opłat serwisowych (transaction fee). Opłaty mogą być uwarunkowane szeregiem parametrów w tym cel podróży, typ pasażera, przewoźnik, hotel i wieloma innymi.

Powiadomienia SMS

Dzięki współpracy z globalnym konsolidatorem rozwiązań umożliwiających dostarczanie wiadomości SMS, system może automatycznie wysyłać wiadomości tekstowe z potwierdzeniem wystawienia biletu lub przypominające o podróży.

Bramki płatnicze

W zależności od konfiguracji systemu realizacja płatności możliwa jest za pomocą jednej ze zintegrowanych bramek płatniczych: Imoje, Dotpay, Six lub PayU.

Moduł optymalizacji zapytań

W celu maksymalizacji zysku agencji, system IRS pozwala na ustawienie reguł wyboru GDS, przewoźnika, point of sale, OfficeID/PCC, karty płatniczej w zależności od kierunku podróży czy formy płatności. Zalety tego modułu Moduł dostrzegą przede wszystkim duże agencje posiadające możliwość rezerwacji z użyciem różnych systemów GDS czy rozliczenia z różnymi BSP.

Jedna umowa

Nie masz umów z dostawcami oferty a chcesz umożliwić pracownikom lub klientom samodzielną rezerwację podróży ? Skorzystaj z rozszerzonej formy współpracy – dzięki jednej umowie z TravelTECH będziesz miał zarówno dostęp do platformy jak i do oferty.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zaproponujemy rozwiązanie optymalne dla Twojego biznesu!

Tripbooker

Tripbooker to platforma B2B typu All-in-One przygotowana z myślą o usprawnieniu sprzedaży agencyjnej i obsługi firm. Łatwy, intuicyjny i przyjazny w obsłudze system jest niezbędnym narzędziem pracy każdego konsultanta zajmującego się organizacją podróży.

więcej

GalScan

Oprogramowanie typu mid–office, ułatwiające ewidencję sprzedaży i automatyzującą proces fakturowania. Jego działanie opiera się na automatycznym imporcie danych z systemów Amadeus, Galileo i Worldspan w momencie wydruku biletu.

więcej

TFM

TravelTECH Fee Manager (TFM) rozwiązanie zostało przygotowane, jako łatwy w użyciu plug-in do Travelport Smartpoint. TFM zapisuje w remarkach PNR-ów wyliczoną opłatę transakcyjną (prowizję) automatyzując pracę kasjera lotniczego.

więcej

EuroPodróże

EuroPodróże.pl to autorski serwis internetowy umożliwiający zakup biletów kolejowych po Polsce i Europie. W ofercie także dostęp do kolei dużych prędkości, które aktualnie docierają do ponad 20 tys. miejscowości w wielu europejskich krajach.

zobacz

Outsourcing

Najlepsi inżynierowie IT do wynajęcia! Doświadczone i zgrane zespoły analityków, programistów, testerów i menadżerów czekają na wyzwania. Gwarantujemy jakość, zaangażowanie i doświadczenie. Reszta należy do Ciebie!

więcej

Galeria – przykłady wdrożeń systemu IRS

Back to Top