zdjęcie przedstawia pracowników zajmujących się analizą google ads Kampanie Google Ads

Kampanie Google Ads

Jak w szybkim czasie „zaistnieć w sieci”? Jak szybko dotrzeć do potencjalnych klientów i zaprezentować im swoją ofertę? Jak szybko zwiększyć przychody, zysk czy konwersję? Te pytania zadają sobie setki firm, które decydują się na uruchomienie sprzedaży w internecie. Wbrew pozorom odpowiedź jest bardzo prosta. Ponad 90% polskich internautów (ze wszystkich 29 milionów w Polsce i 400 milionów w Europie) korzysta z wyszukiwarki Google. Aby firmowa strona czy sklep pojawił się wśród prezentowanych przez Google wynikach, prowadzi się dwa rodzaje działań: pozycjonowanie organiczne oraz kampanie reklamowe Ads. Oczywiście istnieją także inne kanały elektronicznej promocji jak social media, Youtube czy mailing, wykorzystywane w mniejszym czy większym stopniu, w zależności od grupy docelowej i reklamowanej usługi czy produktu. Truizmem jest powiedzieć, że efektywne działania e-marketingowe wymagają podejścia holistycznego!

Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie Specjalistów TravelTECH zostało docenione przez Google! TravelTECH należy do sieci certyfikowanych Partnerów Google!

Kampanie Google Ads umożliwiają natychmiastowe dotarcie do potencjalnych klientów!

Konwersja i zwrot z inwestycji (ROI)

Oczywisty fakt – efektywne działania marketingowe powinny uwzględniać wszystkie możliwe obszary, a ponoszone nakłady muszą być proporcjonalne do uzyskiwanej konwersji. Czym jest konwersja? To bardzo szerokie i elastyczne pojęcie zmieniające swoje znaczenie w zależności od stawianego celu (najczęściej, przez konwersję rozumie się iloraz wizyt przez liczbę sprzedaży). To jednak pokazuje, że działania marketingowe nie mogą być prowadzone bez numerycznej analizy wyników. Tylko w ten sposób można śledzić trendy efektywności i mierzyć najważniejszy w ecommerce wskaźnik – zwrot z inwestycji.

Należy pamiętać, iż internetowa reklama nie jest jednym elementem wpływającym na sukces przedsięwzięcia. Bez odpowiedniej polityki cenowej, intuicyjnego serwisu, atrakcyjnego produktu, nawet najlepsze kampanie marketingowe nie odniosą sukcesu. Dlatego jedną z zasad naszej działalności jest ciągły kontakt ze Zleceniodawcą, współpraca z jego działem marketingu i IT. Nie ograniczamy się tylko do raportowania wyników!.

Dzięki szerokiej wiedzy specjalistów TravelTECH sugerujemy rozwiązania i sposoby
optymalizacji serwisu prowadzące do zwiększenia zysku.

Skuteczna kampania Google Ads

Prowadzenie kampanii Google Ads to nie tylko umiejętność obsługi edytora kampanii. Bez znajomości zasad działania mechanizmów indeksacji, znajomości tak popularnych narzędzi jak Google Analytics, Google Tag Manager, Google Optimize, narzędzi business intelligence oraz wielu innych, którymi na co dzień posługują się specjaliści TravelTECH nie jest możliwe prowadzenie skutecznych działań marketingowych.

6 etapów prowadzenia kampanii Google Ads

Określenie celu kampanii

Dobór wskaźników (KPI)

Badanie konkurencji

Konfiguracja narzędzi analitycznych

Budowa i konfiguracja kampanii

Monitoring, analiza i optymalizacja wyników

Koszty i gwarancje

Wszystkie nasze projekty, także te z obszaru emarketingu są szyte na miarę. Wymaga to nieszablonowego podejścia, dużej wiedzy i zaangażowania. Koszt naszych usług jest przede wszystkim uzależniony od koniecznego nakładu pracy – rozliczamy się w modelu time & material. Wszystkie kampanie prowadzimy zawsze na kontach należących do Klienta, który samodzielnie rozlicza się z Google Ads (my podpowiadamy jak). Umożliwiamy też rozwiązanie umowy tylko z jednomiesięcznym terminem wypowiedzenia. Takie podejście gwarantuje Klientowi, iż ewentualna zmiana operatora kampanii będzie bezproblemowa a osiągnięte do tego czasu efekty nie zostaną utracone.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zaproponujemy rozwiązanie optymalne dla Twojego biznesu!

Projekty zlecone

Realizacja zleconych projektów informatycznych to jeden z filarów działalności TravelTECH. Zapewniamy nie tylko dewelopment ale także pomoc przy analizie, tworzeniu dokumentacji, wdrożeniu i utrzymaniu. Specjalizujemy się w budowie dużych systemów i zaawansowanych rozwiązań oraz nieszablonowym podejściu.

więcej

Outsourcing

Najlepsi inżynierowie IT do wynajęcia! Doświadczone i zgrane zespoły analityków, programistów, testerów i menadżerów czekają na wyzwania. Gwarantujemy jakość, zaangażowanie i doświadczenie. Reszta należy do Ciebie!

więcej

Sklepy internetowe

Szukasz partnera technologicznego, który stworzy skalowalny i wydajny sklep internetowy lub zintegrowaną platformę ecommerce? Chcesz zlecić hosting i administrację aby skupić się na biznesie? Skorzystaj z doświadczenia specjalistów TravelTECH!

więcej

Customizacja

Każdy Klient ma własną wizję swojego serwisu. Dlatego systemy TravelTECH zostały przygotowane w sposób umożliwiający ich dostosowanie do oczekiwań Zleceniodawcy. Bazując na autorskich rozwiązaniach budujemy systemy „szyte na miarę”.

więcej

Back to Top