Adrian Jabłoński
Właściciel w firmie Pan Samolocik s.c. ILF – Internet Solutions

Współpracę z TravelTECH prowadzimy już ponad 6 lat...
Współpracę z TravelTECH prowadzimy już ponad 6 lat. Wykorzystujemy IRS we wszystkich naszych portalach w Polsce i Litwie oraz w Niemczech. Wybraliśmy system IRS z uwagi na jego elastyczność i rozbudowaną funkcjonalność oraz zaawansowanie technologiczne. Nasza współpraca przez cały czas przebiega bardzo dobrze. Mogę polecić firmę TravelTECH jako sprawdzonego i doświadczonego dostawce rozwiązań typu IBE.
Michał Jaworski
Dyrektor ds. e-commerce w Rainbow Tours

Z TravelTECH pracujemy od kilku lat...
Z TravelTECH pracujemy od kilku lat. Korzystamy zarówno z rozwiązań do rezerwacji biletów lotniczych – IRS, jak i systemu mid-office – GalScan. Wielokrotnie korzystaliśmy z usług programistycznych TravelTECH w celu przygotowania dodatkowych funkcjonalności, specjalnie na nasze zamówienie. Polecamy współpracę z TravelTECH każdej firmie planującej rozwój sprzedaży biletów lotniczych przez Internet!
Mariusz Kamiński
Prezes Zarządu Latamy.pl.

Firma Latamy.pl rekomenduje współpracę z Firmą TravelTECH...
Firma Latamy.pl rekomenduje współpracę z Firmą TravelTECH. Współpraca obu firm ma miejsce od sierpnia 2010 roku. Jej przedmiotem jest wdrożenie i obsługa systemu IRS - Internet Reservation System wraz z licznymi modułami dodatkowymi. Dotychczasowa współpraca obu firm układa się bezkonfliktowo. Firma TravelTECH świadczy niezbędne wsparcie i doradztwo a wszelkie wdrożenia i aktualizacje przebiegają sprawnie. Pracownicy firmy TravelTECH są specjalistami w swojej dziedzinie i stale rozwijają swoje kompetencje. Polecam produkty i usługi firmy TravelTECH, jako solidnego i uczciwego partnera, gwarantującego wysoką jakość świadczeń i otwartość na potrzeby klientów.
Dawid Pszeniczka
Dyrektor Operacyjny  w Aero.pl Sp. z o.o.

Mając na myśli firmę TravelTECH myślę o profesjonalizmie, o produktach i rozwiązaniach wysokiej jakości...
Mając na myśli firmę TravelTECH myślę o profesjonalizmie, o produktach i rozwiązaniach wysokiej jakości. Mam przyjemność współpracować z TravelTECH od ośmiu lat. Przez ten czas nasza współpraca opiera się na korzystaniu z rozwiązań midoffice (Galscan) i wcześniej z korzystania z Internet Reservation System – IRS.
Polecam i będę polecał współpracę z firmą TravelTECH. Przez cały okres naszej współpracy i teraz TravelTECH służy pomocą. Filozofia firmy i jej pracownicy potrafią wczuć się w potrzeby Klienta, zrozumieć je i znaleźć rozwiązania najbardziej korzystne. Gorąco polecam współprace z firmą TravelTECH.

Wybrani Klienci: