O TravelTECH

Jesteśmy firmą sektora IT zajmującą się przygotowywaniem i dystrybucją rozwiązań umożliwiających internetową rezerwację, sprzedaż i obsługę posprzedażową produktów turystycznych  (bilety lotnicze, hotele i auta).

NASZE ROZWIĄZANIA
Wyróżniają się funkcjonalnością, elastycznością budowy i konfiguracji, wyjątkowymi możliwościami dostosowania ich do specyficznych wymagań Klientów oraz elastycznymi sposobami adaptacji.

NASZ CEL
Naszym podstawowym celem jest zadowolenie Klientów. Osiągamy go poprzez ciągłe podnoszenie jakości istniejących rozwiązań, a także dzięki nieustannym pracom rozwojowym, dzięki którym co kilka miesięcy możemy oddawać do Państwa użytku nowy moduł lub funkcjonalność w naszych systemach rezerwacyjnych.

DLACZEGO MY
Bo przemawia za nami bogate doświadczenie w branży turystyki on-line, które zdobywamy już od 2006 roku. Współpracując z największymi biurami podróży zarówno w Polsce jak i na świecie, nieustannie poznajemy potrzeby wymagającego rynku, a tym samym naszych Klientów. To właśnie w oparciu o tą wiedzę, a także najnowsze trendy technologiczne, budujemy w pełni funkcjonalne produkty.