Doświadczenie naszym atutem

Choć TravelTECH rozpoczął działalność w 2006 roku, to doświadczenie jej pracowników sięga aż do roku 1999. Przez ten czas stworzyliśmy wiele systemów, począwszy od lokalnych, działających na pojedynczych stanowiskach, aż po rozwiązania globalne – sieciowe i internetowe.

Nasze rozwiązania cechują przede wszystkim wysoka funkcjonalność, łatwość konfiguracji i personalizacji, przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnej ceny.

Kalendarium:

2015
Nowe graficzne atlasy w IRS 2.2.10

Wraz z najnowszą wersją systemu IRS oddajemy do Państwa użytku nowe, jeszcze bardziej funkcjonalne atlasy.

W unowocześnionej wersji, na czytelnej mapie graficznej prezentujemy nie tylko wybrane lotnisko wylotowe lub docelowe, ale także lotniska znajdujące się od niego najbliżej. Dzięki temu, w prosty sposób, możemy podejrzeć czy nie lepszą dla nas opcją byłby lot z, lub na inne bliskie lotnisko. Ponadto taka prezentacja pozwala się zorientować, gdzie w danym mieście znajduje się lotnisko, bez potrzeby jego wyszukiwania na mapach.

Aby dowiedzieć się więcej n/t systemu rezerwacji biletów IRS zapraszamy do kontaktu z naszym działem marketingu: office@traveltech.pl.

Nowe funkcjonalności - IRS 2.2.10

W trosce o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań dbamy o ciągły rozwój systemu IRS. Systematycznie wprowadzamy zmiany, dodajemy nowe elementy, ale co najważniejsze – słuchamy Klientów, bo to Oni najlepiej wiedzą, co system powinien zyskać, aby stać się jeszcze bardziej atrakcyjnym. Poniżej kilka tylko wybranych ulepszeń wprowadzonych w najnowszej wersji systemu IRS:

 1. Możliwość dokupienia bagażu dla low-costów – obecnie, z poziomu systemu IRS, można zakupić bagaż w tzw. „tanich liniach”: WizzAir, Ryainair, Easy Jet;
 2. Możliwość swobodnej konfiguracji PCC – możliwość rozszerzenia licencji na dodatkowe numery PCC;
 3. Nowi dostawcy płatności online – do istniejących już dostawców płatności online: DotPay i PayU, dodaliśmy – firmę ePay oraz PayByNet;
 4. Zwiększenie bezpieczeństwa obsługiwanych kart – IRS obsługuje teraz karty z 3-D Secure. 3-D Secure jest to standard zabezpieczeń transakcji poprzez identyfikację właściciela karty przy użyciu dodatkowego, jednorazowego hasła (najczęściej wysyłanego przez wiadomość SMS). Ta metoda autoryzacji jest wykorzystywana przez organizacje płatnicze w przypadku autoryzacji transakcji dokonywanych bez fizycznego użycia karty.

Aby zapoznać się z pełną listą zmian i modyfikacji oraz uzyskać informacje jak z nich skorzystać, prosimy o kontakt z naszym działem marketingu: office@traveltech.pl.

TravelTECH na Travelport Marketplace

Travelport Marketplace to platforma, która umożliwia agentom dotarcie, w prosty sposób, do zaufanych deweloperów, rozwiązań IT dla branży travel oraz daje sposobność, aby niektóre z tych produktów pobrać bezpośrednio z Marketplace.  

Już niedługo z Travelport Marketplace będzie można pobrać najnowszy produkt firmy TravelTECH – TravelTECH Fee Manager (TFM). Jest to prosty, aczkolwiek niezwykle użyteczny, plug-in to Travelport Smartpoint. TFM zapisuje w remarkach PNR-ów wyliczoną opłatę transakcyjną (prowizję) automatyzując pracę kasjera lotniczego.

Więcej informacji n/t TravelTECH na Marketplace można znaleźć tutaj: TravelTECH na Marketplace

TFM - NOWY PRODUKT NA LIŚCIE ROZWIĄZAŃ TravelTECH

TravelTECH Fee Manager (TFM) rozwiązanie zostało przygotowane, jako łatwy w użyciu plug-in do Travelport Smartpoint. TFM zapisuje w remarkach PNR-ów wyliczoną opłatę transakcyjną (prowizję) automatyzując pracę kasjera lotniczego. TFM sprawdza, jaka opłata powinna zostać dodana w remarku konkretnego PNR-a analizując jego parametry oraz weryfikując PCC i porównując je z wprowadzonymi wcześniej regułami opłat transakcyjnych.

TravelTECH ZAWSZE RAMIĘ W RAMIĘ Z BRANŻĄ TRAVEL

Podążając za nowymi trendami w rozwiązaniach IT dla branży travel, firma TravelTECH bierze udział w wydarzeniach branżowych na całym świecie. W początkach roku 2015 mogliście nas Państwo spotkać na Travel Technology Europe w Londynie (25 – 26 luty)  oraz w Berlinie na ITB Berlin (4 -8 marzec). TravelTECH dąży do ciągłego ulepszania swoich rozwiązań, dlatego tak ważne dla nas jest bycie na bieżąco z nowinkami, trendami i opiniami naszych Klientów, Partnerów a także Konkurencji. Do zobaczenia na kolejnych eventach.

TravelTECH Z CERTYFIKATEM PCI DSS

Dzięki temu certyfikatowi dajemy Klientom pewność, że dostarczane przez nas systemy rezerwacyjne są zgodne z normami bezpieczeństwa wydanymi przez Payment Card Industry Security Standard Council. Normy te powstały, aby zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa we wszystkich środowiskach, w których przetwarzane są dane posiadaczy kart płatniczych.

2014
KOLEJE ROSYJSKIE W TRIPGATE

Dzięki nawiązanej współpracy z rosyjskim UFS, wiodącym dostarczycielem oferty rosyjskich kolei, użytkownicy TripGate mają możliwość zakupu elektronicznego biletu kolejowego na wszystkie pociągi kursujące w Rosji, krajach CIS, na Bałtykach oraz wybranych połączeń kolejowych w Europie. TravelTECH stał się akredytowanym przez UFS dostarczycielem oferty rosyjskich kolei online. Pierwsi Klienci będą mogli zakupić bilet z oferty UFS poprzez TripGate jeszcze w styczniu 2015 roku.

NOWA ODSŁONA TRAVELTECH

Pomiędzy nowymi wdrożeniami i ciągłym ulepszaniem produktów znaleźliśmy czas, aby nadać naszej stronie firmowej świeży wygląd i zatroszczyć się o nowy branding firmy. „Nowy” TravelTECH to przejrzysty i łatwy dostęp do wszystkich informacji oraz intuicyjna nawigacja. Zastosowane kolory i design to odpowiedź na trendy panujące we współczesnym marketingu. Całość została przygotowana na mocnym fundamencie najnowszych technologii.

NOWY DOSTAWCA BAZY HOTELOWEJ W TRIPGATE

Aplikacja TripGate zyskała nowego dostawcę oferty hotelowej. Do obecnych: HotelsPro, hoteli GDS Galileo i Worldspan dołączył kolejny – firma Tripnet. Dzięki temu aplikacja TripGate może poszczycić się jedną z najobszerniejszych na rynku ofert zaplecza hotelowego dla Klientów B2B w Polsce. Tripnet to innowacyjna platforma rezerwacji hoteli, łącząca w jednym miejscu oferty od blisko 40 globalnych dostawców hoteli i obiektów noclegowych. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii i rozwiązań, daje dostęp do bazy ponad 365000 obiektów w 220 krajach.

WSPÓŁPRACA Z UCZELNIAMI WYŻSZYMI

TravelTECH nawiązuje współpracę z Akademią Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Dzięki współpracy, system rezerwacyjny IRS 2.2 wzbogaca zajęcia na kierunku Turystyka i Rekreacja na tych uczelniach. Wiedza teoretyczna to nie wszystko, i choć stanowi niezbędną bazę i fundament, bez praktyki ani rusz. Dlatego też niezbędnym jest, aby studenci poznali nowoczesne narzędzia do internetowej rezerwacji biletów lotniczych, hoteli i wynajmu aut. Teraz, dzięki innowacyjnemu systemowi – IRS – mają taką możliwość. TravelTECH nie tylko udostępnia swoje rozwiązania w celach dydaktycznych, ale również czynnie angażuje się w sam proces szkolenia, poprzez przekazywanie swojej wiedzy popartej praktycznym doświadczeniem w branży turystycznej.

POROZUMIENIE Z TRAVELPORT – IRS DLA WĘGIER I NIE TYLKO

Współpraca z Travelport zowocowała umową resellerską na system IRS. Dzięki porozumieniu IRS będzie bezpośrednio dystrybuowany przez oddziały Travelport na Węgrzech, w Rumunii, Bułgarii, Mołdawii, Kazachstanie i  Uzbekistanie. Tak szeroko zakrojona współpraca umożliwia Klientom zintegrować własne portale z wysoce wyspecjalizowanym systemem do rezerwacji biletów, jakim jest IRS, korzystając przy tym z pomocy i wsparcia pracowników Travelport w ich krajach. Integracja ta jest możliwa na dwóch poziomach: wykorzystując tzw. wersję Iframe w standardowej szacie graficznej lub korzystając z rozwiązania API, które umożliwia dostosowanie systemu do identyfikacji graficznej danej firmy.

ROZWÓJ FIRMY

Prace nad udoskonalaniem naszych produktów wymagają zaangażowania coraz większej liczby osób. Obecnie zespół specjalistów TravelTECH liczy już ponad 40 osób i ciągle rośnie. Zwiększając zasoby kadrowe oferujemy naszym Klientom bardziej efektywną obsługę przy zachowaniu najwyższej jakości tworzonych przez nas systemów.

NOWE RYNKI

Marka IRS oraz TripGate staje się coraz bardziej rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. Nasze produkty wybierane są coraz częściej spośród bogatej oferty systemów rezerwacyjnych funkcjonujących w branży turystycznej. TripGate od momentu wejścia na rynek, we wrześniu 2013 roku, zdobył już 10 000 użytkownikami, którzy w swojej codziennej pracy korzystają z naszego rozwiązania.

2013
KONTO KLIENTA REGULARNEGO

To nowe rozwiązanie w systemie rezerwacyjnym IRS, które pozwala na stworzenie indywidualnego konta podróżującego oraz zapisanie jego danych w systemie. Dzięki tej funkcjonalności Klient przy ponownej rezerwacji nie będzie musiał uzupełniać formularza osobowego. Ponadto konto daje również możliwość stworzenia nieograniczonej liczby swoich profili oraz profili współpasażerów (współpracowników, przyjaciół, członków rodziny).

WIRTUALNE REZERWACJE

Znając doskonale realia procesu rezerwacji biletów linii nisko-kosztowych wprowadziliśmy do systemu IRS nowe udogodnienie – tak zwane „wirtualne rezerwacje”. Jeżeli bilet w trakcie zakupu stanie się niedostępny – częsta sytuacja w przypadku lotów nisko-kosztowych – to Klient może taką rezerwacje mimo wszystko założyć. Takie rozwiązanie pozwala kasjerowi skontaktować się z kupującym, zaoferować mu inny lot o zbliżonych parametrach i tym samym zatrzymać Klienta.

NOWE PŁATNOŚCI ONLINE

Systematycznie rośnie liczba osób dokonujących płatności za zakup biletów lotniczych, hoteli, wynajmu samochodów drogą on-line. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, IRS umożliwia dokonywanie takich płatności w sposób szybki i jednocześnie bezpieczny przy użyciu systemu PayU.

KOLEJE W TRIPGATE

TripGate zyskał nowy moduł dzięki któremu Klienci mogą rezerwować bilety kolejowe w Polsce oraz Rosji. Moduł kolejowy w połączeniu z modułami lotów linii regularnych, nisko-kosztowych, hoteli i transferów, pozwolił uczynić organizację podróży służbowych jeszcze bardziej kompleksową. W prosty sposób, przy użyciu tylko jednego narzędzia, można zarezerwować poszczególne z planowanych etapów podróży, co pozwala na znaczne oszczędności czasu pracy.

AUTOMATYZACJA W PROGRAMIE GALSCAN

Głównym celem naszego mid-offica jest oszczędność czasu i pieniędzy naszych Klientów. W związku z powyższym GalScan wprowadził szereg udogodnień ułatwiających pracę kasjerów. Obecnie w GalScanie w sposób automatyczny można importować wszystkie informacje o wystawionych biletach zarówno linii regularnych jak nisko-kosztowych, tworzyć różne typy faktur i innych dokumentów księgowych, dla każdego biletu bądź rezerwacji, a także porównywać obszerne billingi IATA z danymi zawartymi w systemie, a wszystko w ciągu zaledwie kliku sekund.

2012
TRIPGATE ODPOWIEDZIĄ NA POTRZEBY RYNKU

TravelTECH we współpracy z Travelport tworzy nowe profesjonalne narzędzie – TripGate (Corporate Booking Tool – umożliwiające sprawną organizację podróży służbowych dla korporacji i biur podróży TMC. Produkt wyróżnia się w szczególności:

 • Bogatą ofertą usług – zastosowanie obok międzynarodowej oferty usług, także tej dedykowanej dla rynków lokalnych.
 • Funkcjonalnością – możliwość zarządzania zróżnicowanymi kryteriami podróży, polityką cenową, profilami użytkowników, preferowanymi dostawcami. Wiele opcji konfiguracji pozwala na przystosowanie aplikacji do swoich potrzeb, a przejrzysty interfejs w formie okienek znacznie ułatwia codzienną pracę.
 • Interfejsem  –   wiele opcji konfiguracji pozwala na przystosowanie aplikacji do swoich potrzeb, a przejrzysty interfejs w formie okienek znacznie ułatwia codzienną pracę.

Więcej informacji na temat TripGate można znaleźć na stronie produktu, pod adresem:www.tripgate.net

MODUŁ HOTELOWY WERSJA 2.0

Przy współpracy z HotelsPro stworzyliśmy nową wersję modułu hotelowego. Od tego momentu nasi Klienci mogą korzystać z poszerzonej bazy noclegowej składającej się z 95 000 hoteli i 11 000 destynacji w 190 krajach całego świata. Moduł umożliwia tworzenie kont B2B oraz B2C, wprowadzanie wybranych warunków sprzedaży i opłat transakcyjnych oraz współgra z wyszukiwarką lotów i systemem wynajmu aut.

GALSCAN JESZCZE BARDZIEJ FUNKCJONALNY

GalScan jest odpowiedzią na oczekiwania Klientów. W najnowszej wersji dodaliśmy zupełnie nowe funkcjonalności, a dotychczasowe zostały znacznie wzbogacone. Ewidencja sprzedaży obejmuje już nie tylko bilety lotnicze, ale także hotele, koleje, ubezpieczenia i wiele innych usług. Program umożliwia dostosowanie sygnatur dokumentów (np. faktur) do typów sprzedaży, dostawców, przewoźników i wystawiających. Administratorzy programu mogą skorzystać z funkcji przydzielania uprawnień innym użytkownikom i tworzenia indywidualnych profili. Program umożliwia wystawianie faktur walutowych, faktur w językach obcych oraz faktur w formacie PDF.

INTERNET RESERVATION SYSTEM - IRS 2.1 NOWE KIERUNKI ROZWOJU

Dzięki pozyskaniu nowego partnera – Sirena-Travel – nasz system rezerwacji umożliwia korzystanie nie z dwóch, ale z TRZECH GDS : Worldspan, Galileo i Sirena-Travel. Dzięki dodaniu kolejnego systemu GDS Klienci mają możliwość sprzedaży biletów lotniczych przewoźników, których oferta skupiona jest w bazie tego właśnie systemu, a którzy pochodzą bezpośrednio z terenu Federacji Rosyjskiej, krajów Wspólnoty Niepodległych Państw, krajów bałtyckich oraz azjatyckich.

2011 - 2009
NOWY MODUŁ UBEZPIECZEŃ W SYSTEMIE REZERWACYJNYM IRS

Tworząc systemy bierzemy pod uwagę wszystkie aspekty, w których możemy stać się wsparciem dla naszych Klientów. W wyniku takiego właśnie podejścia, w systemie IRS pojawił się nowy moduł – ubezpieczenia. Dzięki współpracy z AIG Chartis możliwy jest zakup polis ubezpieczeniowych zawartych na czas przelotu, jak i całej podróży. Moduł może być zaimplementowany jako dodatkowa opcja u każdego Klienta, który na swojej stronie posiada system IRS w wersji 2.0 i podpisał stosowną umowę z firmą AIG Chartis.

ZAKOŃCZENIE PRAC NAD KOLEJNĄ WERSJĄ PROGRAMU GALSCAN

Do rozbudowanych opcji systemu dodaliśmy możliwość wystawiania faktur w trzech podstawowych trybach (automatycznym, półautomatycznym i manualnym) oraz  funkcjonalność umożliwiającą wystawianie paragonów fiskalnych na drukarkach obsługujących protokół Thermal. W programie pojawiła się także opcja wystawiania dokumentów typu KP i KW oraz możliwość tworzenia raportów, co znacznie usprawnia dokonywanie i kontrolę wszelkich rozliczeń finansowych w firmie. Nowością jest „GSO – GalScan Online” – pozwalający na centralny podgląd szczegółowej sprzedaży prowadzonej w poszczególnych oddziałach. Osobną funkcjonalnością jest wirtualny kanał AIR/MIR/TAIR, pozwalający na automatyczny import informacji o wystawionych biletach lotniczych, równocześnie w wielu oddziałach.

NOWE FUNKCJONALNOŚCI PROGRAMU IRS 2.0

W systemie rezerwacyjnym IRS opracowaliśmy nowe narzędzia, które znacznie usprawniły działanie systemu, a także podniosły jego atrakcyjność.

Nowinki to:

 • Moduł wyszukiwania multicity – umożliwiający zakładanie rezerwacji na kilka destynacji jednocześnie. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru rozbudowanej rezerwacji wieloodcinkowej. W jednym zapytaniu i na jednym bilecie użytkownik może stworzyć trasę złożoną z kilku odcinków podróży, a wyniki przedstawione są w przejrzysty sposób. Co więcej, wyszukiwarka pozwala na stworzenie rezerwacji lotu w obie strony, przy czym miejsce wylotu może być inne niż przylotu (tzw. „bilet open-jaw”).
 • Kalendarz dostępności rejsów – pozwala na szybkie wyszukanie rejsu w pożądanej cenie. System znając daną destynację i cenę lotu, wyszukuje dostępne daty w przedziale trzech miesięcy. Forma graficzna kalendarza prezentuje dostępne rejsy, a także pokazuje ich ceny, co pozwala użytkownikom w łatwy sposób porównywać wyniki.
 • Moduł autoticketing’u – to nowatorskie rozwiązanie mające na celu zmniejszenie kosztów prowadzenia sprzedaży biletów lotniczych. Bilety zakupione przez internautów za pośrednictwem systemu IRS, drukowane są w sposób automatyczny bez udziału kasjera. Parametry określające warunki dopuszczające lub zabraniające automatycznego wystawienia biletu można definiować w panelu administracyjnym systemu.
Moduł Powiadomień SMS

Rozwiązanie przygotowane w celu wysyłania do internautów powiadomień np. o wystawionym bilecie, czy przypomnień o terminach wylotów. Moduł umożliwia dostarczanie wiadomości do ponad 200 sieci GSM z całego świata. Elastyczność rozwiązania umożliwia pełną obsługę potwierdzeń dostarczenia wiadomości, kolejkowanie, dzielenie dłuższych wiadomości na części oraz kontrolę ich statusów. Ponadto, moduł SMS pozwala na wysyłkę wiadomości o określonej dacie i godzinie, umożliwia zdefiniowanie nazwy nadawcy oraz szablonów wiadomości.

IRS 2.0

Produkt w najnowszej wersji umożliwia korzystanie z dwóch GDS – Wordspan i Galileo, czyli z bazy ponad 500 przewoźników linii regularnych oraz ponad 90 przewoźników linii nisko-kosztowych. Kolejnym elementem nowej wersji IRS, dzięki współpracy z Gullivers Travel Associates, jest moduł hotelowy. Klienci mają także dostęp do 450 sieci wypożyczalni samochodów na całym świecie, dzięki współpracy z CarTrawler. Ponadto stworzyliśmy specjalny moduł administracyjny umożliwiający naszym Klientom konfigurację i kontrolę nad całym systemem i wszystkimi jego funkcjonalnościami z jednego miejsca.

GalScan 2.5.0

Aby ułatwić obsługę systemu, w 2010 roku wprowadziliśmy nowe mechanizmy umożliwiające wystawiania dokumentów (zbiorczych, grupowych, pojedynczych) do niezafakturowanych biletów. Zadbano o to, aby program był funkcjonalny i prosty w użyciu, dodając możliwość ręcznego wprowadzania i usuwania biletów oraz opatrywania ich komentarzami. Rozwiązanie w swojej najnowszej wersji umożliwia w pełni automatyczne wystawianie faktur za bilety lotnicze drukowane za pośrednictwem Galileo oraz Worldspan GDS.

Moduł płatności FirstData i Platron

System IRS jest stale rozwijany. Już od początku roku 2009 IRS obsługuje płatności online systemu DotPay. Niedawno dodaną funkcjonalnością jest obsługa nowych dostawców płatności: największego w Polsce agenta rozliczeniowego kart płatniczych – First Data Polska S.A. oraz Platron – rosyjski system obsługi płatności online. Rozwiązanie umożliwia Klientom stałe monitorowanie wpływających płatności i szybkie wystawienie biletu.

Porozumienie Regionalne z Travelport GDS

W roku 2009 podpisaliśmy Regionalną Umowę o Współpracy z Travelport GDS – właścicielem globalnych systemów dystrybucyjnych: Galileo i Worldspan GDS. Podpisane porozumienie objęło poszerzenie współpracy na rynki: litewski, łotewski, estoński, rumuński i rosyjski oraz otworzyło dostęp TravelTECH do treści i rozwiązań oferowanych przez Worldspan GDS.

2008 - 2006
Zakończenie prac nad IRS 1.4.4

Internetowy System Rezerwacji w wersji 1.4.4 poszerzył swoją ofertę o zintegrowany moduł linii regularnych – korzystających z bazy danych systemu Galileo oraz linii nisko-kosztowych. IRS 1.4.4 oferuje swoim użytkownikom kilka nowych, niezwykle pomocnych rozwiązań, jak np.:

 • Obsługa płatności on-line – możliwość dokonania przelewu internetowego z ponad 20 banków oferowanych w systemie DotPay.
 • Nowy mechanizm wyszukiwania dostępnych rejsów oraz najniższych cen w elastycznych datach wylotu i powrotu.
 • Nowy moduł określający dopuszczalne formy płatności w zależności od terminu wylotu.
 • Mechanizm profili internautów, pozwalający na zapisanie danych formularza osobowego i łatwe ich uzupełnienie przy następnej wizycie.
 • Ulepszony moduł statystyk rezerwacji, pozwalający m.in. na pomiar liczby zapytań oraz konwersji działania systemu czy określenie najczęściej wyszukiwanych kierunków,
 • Zmiany w zakresie wymaganym przez ustawę o ochronie danych osobowych (np. ustalenie poziomu dostępu do newralgicznych danych, m.in. numerów kart kredytowych).
 • Nowy edytor opisów hoteli, umożliwiający samodzielną ich edycję i tłumaczenie opisów obiektów.
Moduł LOW COST

Moduł LOW COST umożliwia wyszukiwanie połączeń dla ponad 90 tanich linii lotniczych, co więcej w pełni współgra z modułem linii regularnych, dzięki czemu, na liście wyników widoczne są oba rodzaje dostępnych lotów. System pozwala na wyświetlenie: dostępności rejsów, cen, linków do warunków taryf lotniczych, opłat za bagaż. Dzięki temu Klient może nie tylko w łatwy sposób, dzięki rozbudowanym filtrom wyszukać pożądany i najbardziej odpowiadający jego wymaganiom lot, ale i sprawdzić wszystkie warunki podróży.

MODUŁ HOTELOWY

Moduł rezerwacji hotelowych został oparty o bazę hotelową GTA – Gullivers Travel Associates, która zawiera w swojej ofercie ponad 25 000 hoteli. Na etapie projektowania systemu zadbaliśmy (podobnie jak w przypadku modułu lotniczego), aby system był w największym stopniu konfigurowalny, elastyczny i funkcjonalny. Dzięki tym rozwiązaniom to nasi Klienci mogą bezpośrednio decydować jakie informacje i w jakiej formie będą widoczne na poszczególnych etapach rezerwacji.

2006
ZAKOŃCZENIE PRAC NAD IRS 1.0

Internetowy System Rezerwacji w wersji 1.0 został zaprezentowany w 2006 roku i od razu podbił rynek turystyczny w Polsce. System współpracuje z dwoma GDS-ami: Galileo i Worldspan. Szeroka gama funkcjonalności oraz niezwykła intuicyjność obsługi systemu pozwoliła w bardzo krótkim czasie zdobyć duże grono Klientów.    

POWSTANIE TRAVELTECH

W 2006 roku firma TravelTECH oficjalnie rozpoczęła swoją działalność. Warto jednak zaznaczyć, że  doświadczenie naszych pracowników sięga znacznie dalej w przeszłość, bo do roku 1999.  Od roku 2006 budujemy i nieustannie ulepszamy rozwiązania kierowane do branży turystycznej online.