Kariera w TravelTECH

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, który stara się wychodzić poza schematy i realizować swoje zadania w branży IT w sposób kreatywny.

Dzięki naszym Klientom działamy w środowisku międzynarodowym, które jest stałym źródłem nowych wyzwań i pozwala zdobywać wyjątkowe doświadczenia.

Wiedza ludzi, których zatrudniamy to przyszłość naszej firmy, dlatego tak dużą wagę przywiązujemy do ich wszechstronnego rozwoju, dając jednocześnie możliwości wdrażania w życie innowacyjnych pomysłów.

W miarę szybkiej rozbudowy naszych systemów ciągle potrzebujemy zarówno doświadczonych programistów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę.

OFERUJEMY
  • stabilne warunki pracy
  • przyjazną atmosferę
  • możliwość skorzystania z pakietu karty MultiSport.
Jeśli chcesz dołączyć do zespołu TravelTECH i być częścią innowacyjnych      projektów o międzynarodowym zasięgu wyślij nam swoje CV na adres mailowy: praca@traveltech.pl

Pamiętaj, że wysyłając do nas swoje CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.)

Czekamy na Ciebie!