Rok z Europodróże

Serwis EuroPodróże ma już ponad rok!

Wiosną zeszłego roku powstał pierwszy produkt firmy TravelTECH dedykowany klientom detalicznym – serwis EuroPodróże, pozwalający na wyszukiwanie połączeń i porównywanie ofert największych przewoźników kolejowych w Polsce i Europie oraz rezerwacje i zakup biletu.

Tworząc EuroPodróże naszym głównym celem było zapewnienie Klientom nowej jakości, zarówno pod względem uproszczenie procesu  zakupu biletu kolejowego jak i samo doświadczenie podróży pociągiem.

Wraz z rozwojem serwisu postanowiliśmy uczynić go jeszcze ciekawszym. Dzięki systematycznemu tworzeniu i dodawaniu treści o tematyce podróżniczej – serwis inspiruje również  do odbywania podróży! Na stronie znajdziemy atlas miast europejskich z opisem najpopularniejszych atrakcji turystycznych oraz połączeń kolejowych, artykuły dotyczące nowoczesnych europejskich kolei, praktyczne zagadnienia podróżnicze oraz gotowe recepty jak i za ile podróżować pociągiem po miastach Europy oraz co warto w nich zobaczyć.

O tym jak dużą popularnością cieszy się serwis świadczy ilość kupionych biletów oraz zapytań o konkretne połączenia przez formularz na stronie. Cieszymy się, że już ponad rok pomagamy Państwu spełniać podróżnicze marzenia!

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.europodroze.pl