zdjęcie przedstawia płatność kartą za zakupy internetowe Sklepy internetowe

Sklepy internetowe i platformy ecommerce

Uruchomienie i prowadzenie sklepu internetowego czy innej platformy ecommerce dla firm nie posiadających „backgroundu” informatycznego jest dużym wyzwaniem. Nieodpowiedni dobór technologii, platformy czy hostingu może zaważyć na sukcesie przedsięwzięcia lub jego całkowitej klapie.

Na rynku istnieje wiele gotowych rozwiązań udostępnianych w modelu SaaS jak i systemów komercyjnych czy dystrybuowanych jako open source. Jednak ze względu na ich mnogość i różnorodność wybór nie jest łatwy. Dlatego warto poprosić o pomoc specjalistów TravelTECH. Specjalizujemy się w rozwiązaniach szytych na miarę, zaawansowanych i wymagających dużego zaangażowania. Nie tylko instalujemy i hostujemy gotowe platformy, ale także modyfikujemy i rozbudowujemy ich funkcje tak, aby maksymalnie dostosować je do potrzeb naszych Klientów!

Pomagamy w zakresie

Instalacja i konfiguracja

Audyt usability (UX/UI) i testy

Customizacja graficzna i funkcjonalna

Hosting,
utrzymanie i administracja

Prowadzenie kampanii
SEM i SEO

Wspierane platformy sklepów internetowych

Każde wdrożenie poprzedzane jest analizą. Już na tym etapie bardzo ważne jest określenie rodzaju asortymentu, który będzie oferowany w sklepie internetowym, ilości artykułów, grupy docelowej, spodziewanego czy oczekiwanego ruchu i obrotu. Ważne są także takie elementy jak użytkowany system księgowy, współpraca z firmą kurierską, logistyczną, platformą aukcyjną i operatorem płatności (bramki internetowe). Wszytko to może tworzyć efektywny ekosystem, sprawnie automatyzujący procesy i minimalizujący nakład pracy związany z bieżącą obsługą.

Spośród wielu istniejących na rynku rozwiązań, nasi specjaliści wybrali cztery najlepsze jakościowo sklepy internetowe. Ich spektrum zostało dobrane w taki sposób aby sprostać oczekiwaniom zarówno małych i niszowych butików jak i wielkich platform ecommerce z setkami tysięcy artykułów.

WooCommerce WordPress pluginQuick.CartPrestaShopMagento
Sugerowana
ilość produktów
< 1 000< 1 000< 10 000> 1 000
Szybkość działaniaŚredniaB. dużaŚredniaDuża
Łatwość obsługiŚredniaIntuicyjnaŁatwaTrudna
FunkcjonalnośćŚredniaPodstawowaDużaB. duża
Dostępność wtyczek i szablonówDużaMałaDużaB. duża
Wsparcie SEODobreDobreŚrednieDuże
Wymagania systemoweMałeB. małeDużeB. duże
SkalowalnośćMałaBrakŚredniaDuża

Uruchomienie sklepu internetowego

Dzięki wykorzystaniu istniejących rozwiązań, uruchomienie i dostosowanie sklepu internetowego jest możliwe już w ciągu kilku dni!

W zależności od wizji Zleceniodawcy, zakres dostosowania wybranego systemu ecommerce obejmuje:

  • tylko branding – podmiana logo, kolorystyki, rzadziej układu informacji,
  • przebudowę całej szaty graficznej zgodnie z unikatowym projektem graficznym lub gotowym template’m, dostarczonym lub przygotowanym na zlecenie
  • dodanie nowych funkcjonalności systemu,
  • integracja systemu w środowisku informatycznym Klienta.

Zakres customizacji definiuje czas jej przygotowania, a co za tym idzie, także koszt. Najprostsze wdrożenia wymagające tylko zmiany logo i ewentualnie kolorystyki to zazwyczaj kwestia 1-3 dni dni roboczych. Zmiana całej szaty graficznej wraz z przygotowaniem projektu wymaga dłuższego czasu.

Jesteś zainteresowany ofertą?

Zaproponujemy rozwiązanie optymalne dla Twojego biznesu!

Projekty zlecone

Realizacja zleconych projektów informatycznych to jeden z filarów działalności TravelTECH. Zapewniamy nie tylko dewelopment ale także pomoc przy analizie, tworzeniu dokumentacji, wdrożeniu i utrzymaniu. Specjalizujemy się w budowie dużych systemów i zaawansowanych rozwiązań oraz nieszablonowym podejściu.

więcej

Outsourcing

Najlepsi inżynierowie IT do wynajęcia! Doświadczone i zgrane zespoły analityków, programistów, testerów i menadżerów czekają na wyzwania. Gwarantujemy jakość, zaangażowanie i doświadczenie. Reszta należy do Ciebie!

więcej

Kampanie Ads

Jak szybko wypromować w internecie własną stronę WWW? Jak szybko pozyskać klientów do nowego sklepu internetowego? Odpowiedzią są kampanie Google Ads (dawniej Adwords). W TravelTECH wiemy jak to robić skutecznie bez „przepalania budżetu”.

więcej

Strony WWW

Atrakcyjna, łatwa w nawigacji, szybka i dobrze spozycjonowana strona internetowa do najlepsza wizytówka każdego biznesu! Z chęcią wykorzystamy nasze doświadczenie aby zaprojektować i wdrożyć nowoczesną i responsywną stronę WWW dla Twojej firmy!

więcej

Customizacja

Każdy Klient ma własną wizję swojego serwisu. Dlatego systemy TravelTECH zostały przygotowane w sposób umożliwiający ich dostosowanie do oczekiwań Zleceniodawcy. Bazując na autorskich rozwiązaniach budujemy systemy „szyte na miarę”.

więcej

Back to Top